14 stycznia cała społeczność szkolna mogła zobaczyć przedstawienie jasełkowe przygotowane w tym roku przez uczniów uczestniczących w zajęciach świetlicowych pod opieką s. Doroty i dużą pomocą P. Piotra. Piękną scenografię przygotowały: P. Ania , P. Marta, P. Jola i P. Ania. Wychowawcy klas młodszych dołożyli wszelkich starań aby w okresie nauki zdalnej dzieci nie zapomniały tekstów i układów tanecznych. Również duży wkład wnieśli Rodzice, którzy przygotowali dzieciom potrzebne stroje i rekwizyty oraz dbali o to, aby dzieci nauczyły się tekstów. Jasełka zostały przygotowane na podstawie scenariusza Baśniowej Kapeli „On jest Królem”. Publiczność mogła przeżyć historię Maryi i Józefa, którzy pukali do serc, ale nikt nie otwierał. Znaleźli schronienie w ramionach stajenki. To tam narodził się Jezus – Boży Syn, który otulony kołysanką nie płakał. Gdy aniołowie budzili pasterzy stało się jasne, że stajenka wypełni się chwałą. Wszyscy śpiewali: „On jest Panem, jest miłością, wielkim darem i radością”. Nawet gwiazdki wielbiły Pana tańcem i podarowały Jezusowi ubraną choinkę, a jedna z nich przyprowadziła do Jezusa Mędrców. Natomiast anioły zaprezentowały piękny taniec medytacyjny do piosenki „Mario, czy już wiesz?”. Wszyscy pragnęli się kłaniać Małemu Jezusowi, pielgrzymowali do Betlejem: Pasterze, Dzieci, Trzej Królowie, Uczniowie… Stajenka wypełniała się miłością. Występ dzieci miał w sobie dużo uroku. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, aktorskie oraz wokalne. Wszyscy wielbili Pana i z wiarą śpiewali: Tak On jest Królem (zdjęcia).