W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata 2020, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie: ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE.


Na czym polegał konkurs?

Konkurs polegał na zebraniu przez szkołę/przedszkole wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych trafią do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Organizatorem konkursu była firma EKOPHONE

Koordynatorem w szkole: p. Renata Masłowska

Uczniowie wrzucali telefony do specjalnie przygotowanego pojemnika na korytarzu szkolnym.

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie:

  1. Izabela Wąsik
  2. Liliana Krzanowska
  3. Julia i Diana Wiącek
  4. Kamil i Adrian Krupa
  5. Mateusz i Zosia Ceglarz
  6. Arseniusz Czudec
  7. Hubert Paczocha

Za oddane telefony otrzymaliśmy bon o wartości 10 zł, który został przeznaczony na zakup drobnych nagród dla uczniów za udział w konkursie.

Dziękujemy Uczniom za udział w konkursie. (Zdjęcia)