W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Sprzątanie Świata 2020, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie: ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE.
Na czym polegał konkurs?
Konkurs polegał na zebraniu przez szkołę/przedszkole wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych trafią do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.
Organizatorem konkursu była firma EKOPHONE
Koordynatorem w szkole: p. Renata Masłowska
Uczniowie wrzucali telefony do specjalnie przygotowanego pojemnika na korytarzu szkolnym.
Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie:
- Izabela Wąsik
- Liliana Krzanowska
- Julia i Diana Wiącek
- Kamil i Adrian Krupa
- Mateusz i Zosia Ceglarz
- Arseniusz Czudec
- Hubert Paczocha
Za oddane telefony otrzymaliśmy bon o wartości 10 zł, który został przeznaczony na zakup drobnych nagród dla uczniów za udział w konkursie.
Dziękujemy Uczniom za udział w konkursie. (Zdjęcia)
